Jak to začalo?

Během studia vysoké školy, kdy jsem sama musela napsat dvě diplomky při pracovním úvazku a přišla si tak na různé vychytávky a zlepšováky, jsem s psaním diplomek pomáhala kamarádům a spolužákům. Když má člověk za sebou jednu diplomku a pouští se do druhé, tak už to jde totiž mnohem lépe. Kamarádi byli z mých konzultací a rad nadšení a časem mi začali říkat, že bych se tím měla živit. Nejdřív jsem se tomu smála, ale když jsem to slyšela už poněkolikáté, řekla jsem si, že už to není náhoda a že to tedy zkusím.

O Gabce

Baví mě dělat to, co má smysl. Posledních pár let mě fascinuje oblast vzdělávání, jsem velkou fanynkou nejrůznějších společensky prospěšných aktivit, baví mě šířit smysluplné myšlenky a podněcovat v lidech nadšení a energii k akci. Proto jsem teď jednou volnou nohou community managerkou v pražském Impact Hub, druhou pomáhám studentům jako průvodce na cestě za diplomkou a ve volných chvílích v rámci TEDx Prague vymýšlím, jak dostat TEDová videa do škol.

Než jsem se v září 2014 začala starat o hubí členy, pečovala jsem o evropské projekty v neziskových organizacích, proplouvala vodami personalistiky a v dobách studií žurnalistiky se přiživovala jako psavec. Sama se dobíjím hudbou, pohybem všeho druhu a malými i velkými dobrodružstvími.

Více na LinkedIn

Gab s diplomem